FotopríspevkyŠport

1.KOLO-Stolný tenis-6.liga mužov-SPIŠ-30.9.2017

Obec Studenec má záujem podporovať športové aktivity v obci a poskytnuť tak mladým ľuďom možnosti na aktívne a zmysluplné využitie voľného času. Svedčí o tom aj vybudovanie nového multifunkčného ihriska, ktoré je využívané hlavne na futbal, tenis a činnosť Obecného športového klubu – oddielu stolného tenisu Studenec v 6.lige mužov SPIŠ. Súpiska mužstva pre súťažný ročník 2017/2018 je následovná : Koperdan Anton, Suchý Milan, Mlynarčík Matúš, Hockicko Dávid, Hockicko Matej, Krivda Peter, Krivda Marek, Gonda Miroslav, Dolný Martin, Mlynarčík Peter, Mlynarčíková Lenka.
Dňa 30.9.2017 sa začala sezóna aj pre náš klub a tak Vám prinášam foto mužstva, vyžrebovanie celého súťažného ročníka 2017/2018  a výsledky s tabuľkou po 1.kole súťaže. Verím, že príchodom skúseného stolnotenisového harcovníka Ing.Antona Koperdana do nášho klubu, sa ešte zlepší treningová morálka hráčov a výsledkami si získajú srdcia športových fanúšikov, ktorí ich prídu povzbudiť v majstrovských zápasoch v čo najväčšom počte.

Ing.Jozef Rusnák, starosta obce

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Tlačidlo Späť na začiatok