piatok , 22 október 2021
Domov / Farnosť Studenec / Odpustová slávnosť Sv.Michala v Studenci – r.2017

Odpustová slávnosť Sv.Michala v Studenci – r.2017

V nedeľu 1.10.2017 sa uskutočnila v našom filiálnom kotole odpustová slávnosť Sv.Michala , kde hlavným celebrantom a kazateľom bol vsdp. Mgr. Pavol Žmijovský, riaditeľ Domu Charitas – kňazského domu v Spišskej Kapitule. Slávnosť umocnilo aj vystúpenie Dychovej hudby Ordzovianka a Spevokolu zo Spišského Podhradia. Poďakovanie hospodárskej rady a p.farára Jána Hudáka patrí všetkým veriacim, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom pričinili o dôstojný priebeh celej slávnosti.

Ing. Jozef Rusnák, starosta obce

OBECNÉ KULTÚRNE PODUJATIE STUDENEC 7.8.2021-vyhodnotenie akcie

Dňa 7.8.2021  Obec Studenec  usporiadala kultúrne podujatie v spolupráci s hlavným organizátorom a sponzorom Ing.Antonom …