Vyhláška ÚVZ SR 264 – opatrenia pre vstup zamestnancov na pracovisko zamestnávateľa

2 komentáre

1. Potrebujete úver?
    Sme k dispozícii, aby sme vám ponúkli pôžičku za výhodnú úrokovú sadzbu. Môžeme vám ponúknuť kredity v rozmedzí od 3000 EUR do 7.000.000 EUR. V prípade potreby nás kontaktujte.

2. Bruno Depardieu

Dobrý deň!
    Potrebujete pôžičku?
    Ponúkame osobné pôžičky, investičné úvery, odkupy úverov, zakladajúce obchodné pôžičky, pôžičky na financovanie projektov a ďalšie. Môžeme vám ponúknuť kredity od 1000 € do 5.000.000 € s výhodnou úrokovou sadzbou, ktorá závisí od požadovanej sumy. Lehota splatnosti je krátkodobá, strednodobá a dlhodobá. V prípade potreby nás prosím kontaktujte a vo vašej žiadosti uveďte presnú sumu, ktorú si chcete požičať, a požadovanú lehotu splatnosti. Ak potrebujete viac informácií o našich podmienkach, kontaktujte nás.