DEŇ OBCE STUDENEC-II.ROČNÍK- 16.6.2018-výzva na prihlásenie sa do súťaží

Obec Studenec v spolupráci zo sponzormi podujatia pripravuje II.ročník kultúrno-športovej akcie “ DEŇ OBCE STUDENEC „ , ktorý sa uskutoční dňa 16.6.2018. Súčasťou podujatia je aj plánovaná “ Súťaž vo varení guľašu „ a  touto cestou vyzývame mládež, občanov a ostatných záujemcov, aby sa prihlásili do tejto súťaže.
Podmienky súťaže :
1/ Navrhnuť si názov družstva : napr.urbár, kamenári, poľovníci,poslanci atď.
2/ Počet členov družstva : 2-3 osoby
3/ Doniesť si vlastný kotlík na guláš : obsah cca 10-15 litrov
4/ Usporiadateľ poskytne 30 Eur na zakúpenie surovín pre varenie gulašu
5/ Prihlášky a informácie :
– telefonický na Obec Studenec – t.č.053/4541213- Ing.Molčanová
–  t.č. 0915/134180- Ing.Rusnák – starosta obce
–  emailom : obecstudenec@gmail.com, starosta.obecstudenec@gmail.com
– osobne : Obecný úrad Studenec č.3
6/ Termín prihlásenia : do 8.6.2018 / piatok/

Veríme, že po minuloročnej výbornej akcií sa súťaže zúčastní dostatočný počet družstiev a guláše budú vynikajúcej chuti a vysokej kvality.

Súčasťou programu bude aj “ Futbalový turnaj “ na multifunkčnom ihrisku, takže prosíme záujemcov, aby nahlásili názov a mena 5 členov mužstva na Obecnom úrade v Studenci. Tešíme sa na Vašu účasť.