utorok , 19 marec 2019
Domov / Fotopríspevky / PREDVIANOČNÉ MIKULÁŠSKE POSEDENIE – 10.12.2017

PREDVIANOČNÉ MIKULÁŠSKE POSEDENIE – 10.12.2017

Mikulášske posedenie Začal Advent, blížia sa Vianočné sviatky a tak Obecný úrad Studenec za pomoci sponzorov, dobrovoľníkov z radov občanov, zamestnancov obce a učinkujúcich zorganizoval posedenie pre obyvateľov obce, za účelom upevnenia medziľudských vzťahov a odmenenia našich detí mikulašskými balíčkami, ktoré ich určite veľmi potešili. Oni sa nám odvďačili krásnym vystúpením, ktoré malo obrovský úspech u početného publika v sále kultúrneho domu. Chcem sa poďakovať všetkým, ktorí sa podieľali na organizácií tohto podujatia a kedže týchto dobrovoľníkov bolo veľa, nie je praktické vymenovať ich na tomto mieste, avšak pri prezeraní fotodokumentácie z akcie sa určite nájdu.
Prajem všetkým občanom nádherné Vianoce, Božie požehnanie a pokoj v duši, ktorý nech sa udrží po celý budúci rok 2018.

Ing.Jozef Rusnák, starosta obce Studenec

Prezidentské voľby Studenec-16.3.2019

Dnes ráno o 7.00 hod. sa začali prezidentské voľby a volebná miestnosť – okrsok č.1 …