piatok , 17 január 2020
Domov / Aktuality / Prezidentské voľby Studenec-16.3.2019

Prezidentské voľby Studenec-16.3.2019

Dnes ráno o 7.00 hod. sa začali prezidentské voľby a volebná miestnosť – okrsok č.1 bola otvorená aj u nás v obci Studenec.  Oprávnení občania majú možnosť si svojho prezidenta na následujúce obdobie. Prvými voličmi boli manželia Pavol a Marta Petrekovci , hneď za nimi odvolili p. Imrich Hančák a p. Peter Zelený. Volebná miestnosť bude prístupná občanom do 22.00 hod. Zloženie volebnej komisie zo zapisovateľkou, prípravu pred začatím volieb a prvých voličov si môžte pozrieť vo fotodokumentácii.

Ing.Jozef Rusnák, starosta obce

Daňové priznanie k dani z nehnuteľnosti

Priznanie k dani z nehnuteľností na rok 2020 je daňovník povinný podať osobne, elektronicky alebo …