pondelok , 25 marec 2019
Domov / Aktuality / Prezidentské voľby Studenec-16.3.2019

Prezidentské voľby Studenec-16.3.2019

Dnes ráno o 7.00 hod. sa začali prezidentské voľby a volebná miestnosť – okrsok č.1 bola otvorená aj u nás v obci Studenec.  Oprávnení občania majú možnosť si svojho prezidenta na následujúce obdobie. Prvými voličmi boli manželia Pavol a Marta Petrekovci , hneď za nimi odvolili p. Imrich Hančák a p. Peter Zelený. Volebná miestnosť bude prístupná občanom do 22.00 hod. Zloženie volebnej komisie zo zapisovateľkou, prípravu pred začatím volieb a prvých voličov si môžte pozrieť vo fotodokumentácii.

Ing.Jozef Rusnák, starosta obce

MŠ Studenec-Zábavné popoludnie s rodičmi a deťmi

Tohtoročné fašiangy sme zavŕšili milou akciou spoločne s rodičmi a deťmi. Pripravili sme si pre nich zábavné …