streda , 21 apríl 2021
Domov / Aktuality / MŠ Studenec-rozlúčka s predškolákmi-29.6.2018

MŠ Studenec-rozlúčka s predškolákmi-29.6.2018

ROZLÚČKA S PREDŠKOLÁKMI
Opäť sa končí školský rok. Leto a prázdniny … S našimi deťmi sme prežili veľa krásnych a nezabudnuteľných chvíľ. Je tu čas, aby sme sa obzreli za seba a zamysleli sa nad tým, čo sa nám podarilo urobiť a kde máme ešte rezervy. Hodnotíme seba, deti, čo dosiahli, aké sú šikovné. Niektoré z nich prišli, keď mali ešte len dva roky. Z batoliat vyrástli múdre, odvážne a šikovné deti. Tie najšikovnejšie nám už odchádzajú do „veľkej školy“. Verím, že všetci sú výborne pripravení na vstup do 1. triedy. Presvedčili nás o tom aj pri rozlúčke, keď správne odpovedali na otázky pri „zelenom stole“. Milí predškoláci, prajem vám veľa šťastných a slnečných dní počas celého leta. V novom školskom roku nech vás sprevádzajú len tí najlepší a najláskavejší učitelia!
Aj my, dospeláci, sme už v očakávaní leta a jeho slnečných dní. Túžime vydýchnuť a nabrať nové sily. Verím, že aj vy, milí rodičia, prežijete s vašimi deťmi krásne prázdniny, plné nezabudnuteľných zážitkov. Vám a aj všetkým mladším deťom prajem príjemnú dovolenku, ďakujem vám všetkým  za pomoc, celoročnú spoluprácu a dovidenia v septembri. Ďakujem aj p. učiteľkám, tete upratovačke a zároveň tej istej tete Katke z kuchyne za ich pomoc, lásku a starostlivosť.
Zvlášť sa chcem poďakovať p. starostovi Ing. Jozefovi Rusnákovi za jeho záujem, starostlivosť a pomoc pri zveľaďovaní  MŠ, kde sa už podarilo veľa vecí posunúť dopredu, k lepšiemu a pevne verím, že spoločnými silami budeme napredovať aj naďalej.
Veľká vďaka aj vám všetkým ostatným a sponzorom, ktorí ste nám akýmkoľvek spôsobom pomohli a podali pomocnú ruku. Ďakujem.

Mgr. Marta Kešeľáková, riaditeľka MŠ

Pozrite si tiež

Opatrenie Krízového štábu mesta Spišské Podhradie konaného dňa 16.04.2021

Súvisiace

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.