nedeľa , 22 september 2019
Domov / Aktuality / MŠ Studenec-rozlúčka s predškolákmi-29.6.2018

MŠ Studenec-rozlúčka s predškolákmi-29.6.2018

ROZLÚČKA S PREDŠKOLÁKMI
Opäť sa končí školský rok. Leto a prázdniny … S našimi deťmi sme prežili veľa krásnych a nezabudnuteľných chvíľ. Je tu čas, aby sme sa obzreli za seba a zamysleli sa nad tým, čo sa nám podarilo urobiť a kde máme ešte rezervy. Hodnotíme seba, deti, čo dosiahli, aké sú šikovné. Niektoré z nich prišli, keď mali ešte len dva roky. Z batoliat vyrástli múdre, odvážne a šikovné deti. Tie najšikovnejšie nám už odchádzajú do „veľkej školy“. Verím, že všetci sú výborne pripravení na vstup do 1. triedy. Presvedčili nás o tom aj pri rozlúčke, keď správne odpovedali na otázky pri „zelenom stole“. Milí predškoláci, prajem vám veľa šťastných a slnečných dní počas celého leta. V novom školskom roku nech vás sprevádzajú len tí najlepší a najláskavejší učitelia!
Aj my, dospeláci, sme už v očakávaní leta a jeho slnečných dní. Túžime vydýchnuť a nabrať nové sily. Verím, že aj vy, milí rodičia, prežijete s vašimi deťmi krásne prázdniny, plné nezabudnuteľných zážitkov. Vám a aj všetkým mladším deťom prajem príjemnú dovolenku, ďakujem vám všetkým  za pomoc, celoročnú spoluprácu a dovidenia v septembri. Ďakujem aj p. učiteľkám, tete upratovačke a zároveň tej istej tete Katke z kuchyne za ich pomoc, lásku a starostlivosť.
Zvlášť sa chcem poďakovať p. starostovi Ing. Jozefovi Rusnákovi za jeho záujem, starostlivosť a pomoc pri zveľaďovaní  MŠ, kde sa už podarilo veľa vecí posunúť dopredu, k lepšiemu a pevne verím, že spoločnými silami budeme napredovať aj naďalej.
Veľká vďaka aj vám všetkým ostatným a sponzorom, ktorí ste nám akýmkoľvek spôsobom pomohli a podali pomocnú ruku. Ďakujem.

Mgr. Marta Kešeľáková, riaditeľka MŠ

Pozvánka na ObZ dňa 26.9.2019