streda , 27 január 2021
Domov / Aktuality / MŠ STUDENEC-Medzinárodný deň detí r.2019

MŠ STUDENEC-Medzinárodný deň detí r.2019

Vidieť radosť v detských očiach je jeden z najkrajších darov, ktoré v živote môžeme dostať. Deti nepotrebujú drahé hračky, značkové oblečenie, či luxusné dovolenky. To, čo ich najviac poteší sú radostné chvíle prežité spolu. A keďže aj my v MŠ tvoríme jednu veľkú rodinu snažili sme sa pripraviť pre deti „deň plný zábavy“. Najprv nás pobavilo Divadlo Slniečko z Piešťan, potom sme si overili svoju šikovnosť a obratnosť v športových disciplínach a v letných horúčavách si deti najviac užili šantenie a olievanie s vodou. Po zábavnom dopoludní boli deti odmenené diplomom a balíčkom dobrôt, ktoré im priniesol p. starosta Ing. Jozef Rusnák. Pekný deň sme zavŕšili popoludní diskotékou.

Prajeme všetkým deťom a ich rodičom veľa pekných, spoločných chvíľ.

Mgr. Marta Kešeľáková, riaditeľka MŠ
Ing. Jozef Rusnák, starosta obce ©

Skríningové testovanie COVID-19 dňa 23.1.2021

Skríningové testovanie v Studenci sa podarilo zorganizovať aj napriek väčšej administratívnej záťaži oproti minuloročným kolám, …