MŠ STUDENEC – Deň matiek a otcov r.2019

 „Mama, tata“ – slová nám tak známe, blízke a najdrahšie na svete. Každý z nás – dieťa, či dospelý – rád spomína na svoju mamu a otca. Koľko lásky, múdrosti a trpezlivosti ukrýva srdce matky a otca, ktorí tieto hodnoty rozdávajú nielen vlastným deťom, ale plným priehrštím zahŕňajú aj vnúčatá a neostávajú necitlivé ani k svojmu širokému okoliu.
Deň matiek a otcov je špeciálny čas povedať našim rodičom a tiež starým rodičom ako ich máme radi, čo pre nás znamenajú. Takéto slová vďaky a lásky vyjadrili aj naše deti z MŠ. A hoci sme kvôli chorobnosti detí museli niekoľkokrát vystúpenie presunúť, nakoniec sa dočkali. Deti boli úžasné a svojej roly zabávačov sa zhostili veľmi rady. Mamky, ockovia, súrodenci aj starí rodičia pookriali pri vľúdnych slovách básní, potešili sa zo šikovných tanečníc, mohli si zároveň aj s deťmi zatancovať a nemohla chýbať ani humorná scénka, ktorá pobavila nás všetkých.
Ďakujem p. Kataríne HRICOVEJ, ktorá nám upiekla výborný punčový koláč, ktorým sme pohostili našich milých hostí. Moje poďakovanie patrí aj p. Betke SALANCIOVEJ a p. Ľubke SUCHEJ, že ušili dievčatám a nám učiteľkám krásne šatičky. Zároveň sa tešíme a sme vďační všetkým, ktorí nás prišli povzbudiť.

Čo dodať???  Snáď len zopár fotiek, aby sme si pripomenuli tieto pekné momenty.

Mgr. Marta Kešeľáková, riaditeľka MŠ
Ing. Jozef Rusnák, starosta obce ©

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.