Predvianočné Mikulášske posedenie 8.12.2018-fotogaléria

Obecný úrad Studenec za pomoci sponzorov, dobrovoľníkov z radov občanov, zamestnancov obce a učinkujúcich zorganizoval posedenie pre obyvateľov obce, za účelom upevnenia medziľudských vzťahov a odmenenia našich detí mikulašskými balíčkami, ktoré ich určite veľmi potešili.
Vianoce sú duchovným sviatkom. Oslavujeme narodenie Ježiša Krista, Božieho syna. Je to čas, keď je rodina spolu a spoločne trávi sviatočné chvíle. Takou vzácnou chvíľou, bolo  aj stretnutie a predvianočné posedenie s obyvateľmi našej dedinky Studenec. Na Vianoce sa asi najviac tešia deti a práve tie naše z materskej školy nám pripravili kultúrny program, ktorý sa stretol s pozitívnym ohlasom divákov a dlhý potlesk, ktorým ste odmenili deti hovoril za všetko. Zaujal, potešil a pobavil nielen malých, veľkých, či skôr narodených ale dojal aj samotného Mikuláša. Deti odmenil balíčkom dobrôt ale aj slovami uznania a zaslúženej pochvaly. Po rozsvietení vianočného stromčeka pred kultúrnym domom sme sa s chuťou pustili do kapustnice. K zábave prispela aj „Fotobudka-Labudka“, kde manželia Labudoví ochotne urobili každému zábavnú fotku na počkanie.
Chceme sa poďakovať všetkým, ktorí sa podieľali na organizácií tohto podujatia a kedže týchto dobrovoľníkov bolo veľa, nie je praktické vymenovať ich na tomto mieste, avšak pri prezeraní fotodokumentácie z akcie sa určite nájdu.
Vianoce spájajú rodinu aj priateľov dokopy. Nech pravý zmysel Vianoc naplní vaše srdcia a domov mnohými požehnaniami. Prajeme všetkým občanom nádherné Vianoce, Božie požehnanie a pokoj v duši, ktorý nech sa udrží po celý budúci rok 2019.

Ing.Jozef Rusnák, starosta obce Studenec
Mgr.Marta Kešeľáková, riaditeľka MŠ Studenec

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.