utorok , 26 október 2021
Domov / Aktuality / Predvianočné Mikulášske posedenie 8.12.2018-fotogaléria

Predvianočné Mikulášske posedenie 8.12.2018-fotogaléria

Obecný úrad Studenec za pomoci sponzorov, dobrovoľníkov z radov občanov, zamestnancov obce a učinkujúcich zorganizoval posedenie pre obyvateľov obce, za účelom upevnenia medziľudských vzťahov a odmenenia našich detí mikulašskými balíčkami, ktoré ich určite veľmi potešili.
Vianoce sú duchovným sviatkom. Oslavujeme narodenie Ježiša Krista, Božieho syna. Je to čas, keď je rodina spolu a spoločne trávi sviatočné chvíle. Takou vzácnou chvíľou, bolo  aj stretnutie a predvianočné posedenie s obyvateľmi našej dedinky Studenec. Na Vianoce sa asi najviac tešia deti a práve tie naše z materskej školy nám pripravili kultúrny program, ktorý sa stretol s pozitívnym ohlasom divákov a dlhý potlesk, ktorým ste odmenili deti hovoril za všetko. Zaujal, potešil a pobavil nielen malých, veľkých, či skôr narodených ale dojal aj samotného Mikuláša. Deti odmenil balíčkom dobrôt ale aj slovami uznania a zaslúženej pochvaly. Po rozsvietení vianočného stromčeka pred kultúrnym domom sme sa s chuťou pustili do kapustnice. K zábave prispela aj „Fotobudka-Labudka“, kde manželia Labudoví ochotne urobili každému zábavnú fotku na počkanie.
Chceme sa poďakovať všetkým, ktorí sa podieľali na organizácií tohto podujatia a kedže týchto dobrovoľníkov bolo veľa, nie je praktické vymenovať ich na tomto mieste, avšak pri prezeraní fotodokumentácie z akcie sa určite nájdu.
Vianoce spájajú rodinu aj priateľov dokopy. Nech pravý zmysel Vianoc naplní vaše srdcia a domov mnohými požehnaniami. Prajeme všetkým občanom nádherné Vianoce, Božie požehnanie a pokoj v duši, ktorý nech sa udrží po celý budúci rok 2019.

Ing.Jozef Rusnák, starosta obce Studenec
Mgr.Marta Kešeľáková, riaditeľka MŠ Studenec

Pozrite si tiež

Zber veľkoobjemového odpadu 29.10.2021 – 31.10.2021

Súvisiace

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.