MŠ Studenec- príchod sv. Mikuláša 6.12.2021

Ani tento rok na naše deti v Materskej škole v Studenci sv. Mikuláš nezabudol a zavítal k nám. Deťom na tvárach vykúzlil úsmev a radosť. Keďže naše deti sú poslušné, šikovné, láskavé tak ich sv. Mikuláš zo srdca obdaril  množstvom dobrôt. Oni zase na oplátku obdarili jeho zarecitovaním básne. V mene celej MŠ sa chcem poďakovať p. poslancovi Jaroslavovi Nováčekovi, že sa tejto postavy sv. Mikuláša ujal, samozrejme za prísnych hygienických podmienok vzhľadom na epidemiologickú situáciu COVID-19 a mohli sme deťom  sprostredkovať stretnutie so sv. Mikulášom.
Obec Studenec – ako zriaďovateľ MŠ zabezpečil cestou p. Márie Zelenej balíčky pre deti, a chcem sa tiež poďakovať  poslancovi Prešovského samosprávneho kraja Mgr. Miloslavovi Repaskému za sponzorský dar v podobe mikulášskych balíčkov a aj Obci Dúbrava, ktorá zabezpečuje a dováža stravu do MŠ za mikulášske balíčky. Ďakujem tiež poverenej riaditeľke Mgr.Nováčekovej a učiteľke MŠ Mgr.Holotňákovej za prípravu deti a priestoru na túto akciu.

Ing.Jozef Rusnák, starosta obce ©

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.