pondelok , 18 október 2021
Domov / Aktuality / Poďakovanie Obce Studenec sponzorovi Ing. Antonovi Koperdanovi

Poďakovanie Obce Studenec sponzorovi Ing. Antonovi Koperdanovi

V mene Obce Studenec a jej občanov sa chcem veľmi pekné poďakovať nášmu sponzorovi a rodákovi Ing. Antonovi Koperdanovi, ktorý po minuloročnej investicií v interiéri rodinného domu s.č.12 -tkz. ” Škovirovec “, kde bol obcou zriadený “Dom ľudových tradícií “, aj tohto roku investoval vlastné finančné prostriedky do kompletnej obnovy fasády tohto objektu. V tomto neľahkom období koronavírusu, ktoré všetci prežívame, tak zrealizovaním týchto stavebných prác prispel k skrášleniu našej obce. K aktuálnej fotodokumentácii z rekonštrukcie som pripojil aj minuloročné foto vnútorných priestorov objektu a zároveň je to odo mňa aj pozvánka pre návštevu tejto expozície, ktorá nám pripomenie obdobie života našich predkov.

Ing.Jozef Rusnák, starosta obce ©

 

Pozrite si tiež

Vyhláška ÚVZ SR 255 – opatrenia ku karanténnym povinnostiam osôb pri vstupe na územie SR – PLATNÁ OD 15.10.2021

Súvisiace

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.