Poďakovanie Obce Studenec sponzorovi Ing. Antonovi Koperdanovi

V mene Obce Studenec a jej občanov sa chcem veľmi pekné poďakovať nášmu sponzorovi a rodákovi Ing. Antonovi Koperdanovi, ktorý po minuloročnej investicií v interiéri rodinného domu s.č.12 -tkz. “ Škovirovec „, kde bol obcou zriadený „Dom ľudových tradícií „, aj tohto roku investoval vlastné finančné prostriedky do kompletnej obnovy fasády tohto objektu. V tomto neľahkom období koronavírusu, ktoré všetci prežívame, tak zrealizovaním týchto stavebných prác prispel k skrášleniu našej obce. K aktuálnej fotodokumentácii z rekonštrukcie som pripojil aj minuloročné foto vnútorných priestorov objektu a zároveň je to odo mňa aj pozvánka pre návštevu tejto expozície, ktorá nám pripomenie obdobie života našich predkov.

Ing.Jozef Rusnák, starosta obce ©

 

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.