pondelok , 15 júl 2019
Domov / Fotopríspevky / IBV “SAD” STUDENEC – nové osvetlenie -1.12.2017

IBV “SAD” STUDENEC – nové osvetlenie -1.12.2017

Po dvojročnom úsilí sa nám podarilo cestou MFSR Bratislava zabezpečiť finančné prostriedky na realizáciu osvetlenia chodníkov pre novú individuálnu výstavbu rodinných domov v lokalite “SAD” v severnej časti obce. Stavebné práce boli zrealizované firmou STRABAG BA, odborné elektroinštalačné práce zrealizoval jej subdodávateľ fy PERÚN-TATRY s.r.o., Poprad. a dňa 1.12.2017 sa mladí obyvatelia tejto časti obce mohli potešiť novému verejnému osvetleniu, ktoré prispeje k väčšiemu komfortu bývania v tejto oblasti.

Ing. Jozef Rusnák, starosta obce

DEŇ OBCE STUDENEC-3.ROČNÍK-15.6.2019-vyhodnotenie akcie

Dňa 15.6.2019  obec  usporiadala tradičnú akciu “ Deň obce Studenec- 3.ročník „, ktorý otvoril o …