Príhovor na DEŇ MATIEK – 14. máj 2023

Drahé naše mamičky!

V mene Vašich detí Vám chceme poďakovať za každú rozprávku, ktorou ste obohatili ich detskú dušu,

za každú pieseň zaspievanú s láskou, za každý bozk na dobrú noc a za každé ráno a každý deň s mamou.

Za každé slovo, ktoré ste svoje dieťa naučili, i za to, že svoje deti učíte viere a láske, ale aj za to, že každý deň im odovzdávate kus seba.

Za to, že držíte nad nimi ochranné ruky, že stojíte pri nich v dobrom aj v zlom a že Vaše láskavé oči neochvejne sledujú každý ich krok.

Milé mamy a  staré mamy,

prijmite od nás srdečné blahoželanie a slová úprimnej vďaky za všetko, čo robíte nielen pre svojich najbližších, ale pre nás všetkých.

Zostaňte nám aj naďalej zdravé, krásne, milované a šírte vôkol seba radosť, optimizmus a dobrú náladu.

Ďakujeme.

Mgr. Tomáš Sivák, starosta obce