streda , 3 jún 2020
Domov / Aktuality / ŠKC STUDENEC-SO-18: Asanácia stodoly-25.2.2019

ŠKC STUDENEC-SO-18: Asanácia stodoly-25.2.2019

V areáli novovznikajúceho ” Športovo-kultúrneho centra Studenec ” sa v dňoch 25.2 – 27.2.2019  zrealizovala asanácia starej stodoly, ktorá bola v dezolátnom stave a ohrozovala športovu činnosť a pohyb detí pri multifunkčnom ihrisku.

Chcem sa poďakovať hlavne majstrom Petrovi a Jánovi Uhrinovcom, ktorí za pomoci pracovníkov obce : Anton Hockicko  a Ján Ľorko zrealizovali demontáž strešnej krytiny, dreveného krovu , staticky zabezpečili vedľajší objekt pôvodnej stodoly a urobili nové bočné oplaštenie stavby z materiálov, ktoré dodala fy Kolbach s.r.o., Studenec – Ing. Anton Minďaš. Veľká vďaka patrí aj fy Hortip s.r.o., Studenec –  Ing. Ján Špiner  za sponzorské poskytnutie búracieho strojného mechanizmu, ktorý bezpečne obsluhoval náš občan Stanislav Stanko.V ďalšom období a z ohľadom na počasie budú zlikvidované pozostatky asanačných prác, čo umožní zrealizovať nové oplotenie z východnej strany areálu.

Ing. Jozef Rusnák, starosta obce

Pozrite si tiež

Stránkové hodiny OÚ Studenec od 01.06.2020

Súvisiace

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.