ŠKC STUDENEC-SO-18: Asanácia stodoly-25.2.2019

V areáli novovznikajúceho ” Športovo-kultúrneho centra Studenec ” sa v dňoch 25.2 – 27.2.2019  zrealizovala asanácia starej stodoly, ktorá bola v dezolátnom stave a ohrozovala športovu činnosť a pohyb detí pri multifunkčnom ihrisku.

Chcem sa poďakovať hlavne majstrom Petrovi a Jánovi Uhrinovcom, ktorí za pomoci pracovníkov obce : Anton Hockicko  a Ján Ľorko zrealizovali demontáž strešnej krytiny, dreveného krovu , staticky zabezpečili vedľajší objekt pôvodnej stodoly a urobili nové bočné oplaštenie stavby z materiálov, ktoré dodala fy Kolbach s.r.o., Studenec – Ing. Anton Minďaš. Veľká vďaka patrí aj fy Hortip s.r.o., Studenec –  Ing. Ján Špiner  za sponzorské poskytnutie búracieho strojného mechanizmu, ktorý bezpečne obsluhoval náš občan Stanislav Stanko.V ďalšom období a z ohľadom na počasie budú zlikvidované pozostatky asanačných prác, čo umožní zrealizovať nové oplotenie z východnej strany areálu.

Ing. Jozef Rusnák, starosta obce

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.