MŠ Studenec-príprava nového šk.r.2016-2017

V súvislosti s plánom rozvoja,obnovy majetku obce a začatím nového školského roku sme investovali aj s veľkou pomocou sponzorov do rekonštrukcie areálu Materskej školy v Studenci. V interiéri MŠ sme vylepšili skladovacie priestory a doplnili hračky pre naše deti. Exteriér bol vynovený výstavbou nového pieskoviska, altánku, studničky a zrekonštruované boli kolotoč, šmýkačka,lavičky. Súčasťou areálu je aj novovybudované multifunkčné ihrisko pre realizáciu športových činnosti – futbal, tenis, volejbal a basketbal.

Za vytvorenie tohto diela patrí veľká vďaka sponzorom fy Hortip s.r.o.,Studenec, Kolbach – Ing.Anton Minďáš , Studenec , Kovovýroba – Štefan Galovič , Studenec , p. riaditeľke MŠ -Mgr.Marte Kešeľákovej a brigádnikom Bc. Lucia Nováčeková, Jaroslav Nováček, Ing.Martin Salanci, Erik Jasovský, Katarína Hricová, Ján Ľorko, Anton Hockicko, Stanislav Ryš, Miloš Gaduš, Marek Kešeľák a Patrik Kešeľák.

 

Ing. Jozef Rusnák, starosta obce Studenec

 

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.