nedeľa , 29 november 2020
Domov / Fotopríspevky / MŠ Studenec-príprava nového šk.r.2016-2017

MŠ Studenec-príprava nového šk.r.2016-2017

V súvislosti s plánom rozvoja,obnovy majetku obce a začatím nového školského roku sme investovali aj s veľkou pomocou sponzorov do rekonštrukcie areálu Materskej školy v Studenci. V interiéri MŠ sme vylepšili skladovacie priestory a doplnili hračky pre naše deti. Exteriér bol vynovený výstavbou nového pieskoviska, altánku, studničky a zrekonštruované boli kolotoč, šmýkačka,lavičky. Súčasťou areálu je aj novovybudované multifunkčné ihrisko pre realizáciu športových činnosti – futbal, tenis, volejbal a basketbal.

Za vytvorenie tohto diela patrí veľká vďaka sponzorom fy Hortip s.r.o.,Studenec, Kolbach – Ing.Anton Minďáš , Studenec , Kovovýroba – Štefan Galovič , Studenec , p. riaditeľke MŠ -Mgr.Marte Kešeľákovej a brigádnikom Bc. Lucia Nováčeková, Jaroslav Nováček, Ing.Martin Salanci, Erik Jasovský, Katarína Hricová, Ján Ľorko, Anton Hockicko, Stanislav Ryš, Miloš Gaduš, Marek Kešeľák a Patrik Kešeľák.

 

Ing. Jozef Rusnák, starosta obce Studenec

 

Pozrite si tiež

Návrh plánu kontrolnej činnosti I. polrok 2021

Súvisiace

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.