utorok , 26 október 2021
Domov / Fotopríspevky / Mobilné planetárium v MŠ Studenec-5.12.2017

Mobilné planetárium v MŠ Studenec-5.12.2017

Aby sme obohatili a skvalitnili našu výchovno-vzdelávaciu činnosť, dňa 5.12.2017 našu Materskú školu v Studenci navštívilo mobilné planetárium s rozprávkou ” Ako Mesiac putoval k Slnku na návštevu “. Bola to rozprávka o Mesiaci, ktorý sa vydal na dlhú cestu za Slnkom a cestou stretol súhvezdia zverokruhu. Deti sa v rozprávke zoznámili s fázami Mesiaca a ročnými obdobiami. Skúsený lektor odovzdal deťom zaujímavé informácie a odpovedal na ich zvedavé otázky.

Mgr.Marta Kešeľáková, riaditeľka MŠ

OBECNÉ KULTÚRNE PODUJATIE STUDENEC 7.8.2021-vyhodnotenie akcie

Dňa 7.8.2021  Obec Studenec  usporiadala kultúrne podujatie v spolupráci s hlavným organizátorom a sponzorom Ing.Antonom …