piatok , 24 máj 2019
Domov / Fotopríspevky / XXXIII.Ročník behu 20 mierových kilometrov okolo Spišského Hradu

XXXIII.Ročník behu 20 mierových kilometrov okolo Spišského Hradu

V nedeľu 4.9.2016 sa uskutočnil už XXXIII.ročník Behu okolo Spišského Hradu, ktorého sme boli spoluorganizátormi.

V našej obci sme zabezpečili občerstvovaciu stanicu a hudobné ozvučenie pre pretekárov a za prácu počas akcie patrí poďakovanie týmto našim občanom, ktorí neváhali podporiť túto akciu vo svojom voľnom čase : Matúš Mlynarčík, Lukáš Urbaník , Anton Hockicko, Maroš Slebodník a Peter Krivda ml.

Ing. Jozef Rusnák, starosta obce Studenec

20km-podhradie

Predbežný záujem o kurz 1.pomoci

Miestny spolok  Červeného kríža zisťuje predbežný záujem o kurz 1. pomoci, ktorý by sa mohol uskutočniť …