streda , 20 marec 2019
Domov / Fotopríspevky / XXXIII.Ročník behu 20 mierových kilometrov okolo Spišského Hradu

XXXIII.Ročník behu 20 mierových kilometrov okolo Spišského Hradu

V nedeľu 4.9.2016 sa uskutočnil už XXXIII.ročník Behu okolo Spišského Hradu, ktorého sme boli spoluorganizátormi.

V našej obci sme zabezpečili občerstvovaciu stanicu a hudobné ozvučenie pre pretekárov a za prácu počas akcie patrí poďakovanie týmto našim občanom, ktorí neváhali podporiť túto akciu vo svojom voľnom čase : Matúš Mlynarčík, Lukáš Urbaník , Anton Hockicko, Maroš Slebodník a Peter Krivda ml.

Ing. Jozef Rusnák, starosta obce Studenec

20km-podhradie

MŠ Studenec-Divadelné predstavenie „Krtko“

Z príležitosti “MARCA – MESIACA KNIHY“  sa v našej MŠ predstavilo osvedčené profesionálne divadlo SARUS s predstavením „Krtko“. …