štvrtok , 22 august 2019
Domov / Fotopríspevky / DFS DREVENÍK STUDENEC – šk.rok 2017/2018

DFS DREVENÍK STUDENEC – šk.rok 2017/2018

Obec Studenec na začiatku šk.roku 2017/2018 podporila vznik ” Detského folklórneho súboru Dreveník Studenec “ a poskytla priestor obecného úradu našim najmenším deťom pre rozvoj a zachovanie ľudových tradícií našich predkov. Veľká vďaka za iniciatívu pri vzniku tohto súboru a venovanie svojho voľného času týmto deťom patrí našej občianke, p.učiteľke PaedDr. Božene Švábovej, PhD.
Aktuálne sú členmi tohto nášho novovzniknutého súboru tieto detí : Samuel Nováček, Alžbeta Franková, Kristína Siváková, Tomáš Sivák, Matej Karpaty, Laura Šefčíková, Alexandra Šefčíková, Sofia Jasovská, Alex Orinín, Jakub Slavkovský, Alžbeta Stoláriková, Nikola Magátová a Natália Magátová.
Verím, že v nasledujúcom období sa počet členov súboru rozrastie a zanietenosť detí a ich učiteľky prispeje aj k vzniku folklórneho súboru z dospelých občanov našej obce.

Ing.Jozef Rusnák, starosta obce

DEŇ OBCE STUDENEC-3.ROČNÍK-15.6.2019-vyhodnotenie akcie

Dňa 15.6.2019  obec  usporiadala tradičnú akciu “ Deň obce Studenec- 3.ročník „, ktorý otvoril o …