DFS DREVENÍK STUDENEC – šk.rok 2017/2018

Obec Studenec na začiatku šk.roku 2017/2018 podporila vznik “ Detského folklórneho súboru Dreveník Studenec „ a poskytla priestor obecného úradu našim najmenším deťom pre rozvoj a zachovanie ľudových tradícií našich predkov. Veľká vďaka za iniciatívu pri vzniku tohto súboru a venovanie svojho voľného času týmto deťom patrí našej občianke, p.učiteľke PaedDr. Božene Švábovej, PhD.
Aktuálne sú členmi tohto nášho novovzniknutého súboru tieto detí : Samuel Nováček, Alžbeta Franková, Kristína Siváková, Tomáš Sivák, Matej Karpaty, Laura Šefčíková, Alexandra Šefčíková, Sofia Jasovská, Alex Orinín, Jakub Slavkovský, Alžbeta Stoláriková, Nikola Magátová a Natália Magátová.
Verím, že v nasledujúcom období sa počet členov súboru rozrastie a zanietenosť detí a ich učiteľky prispeje aj k vzniku folklórneho súboru z dospelých občanov našej obce.

Ing.Jozef Rusnák, starosta obce

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.