piatok , 22 október 2021
Domov / Fotopríspevky / Stretnutie dôchodcov Studenec -7.10.2017

Stretnutie dôchodcov Studenec -7.10.2017

Každoročné v mesiaci októbri, keď príroda naberá krásu jesene sa stretávame a prejavujeme svoju pozornosť a úctu tým skôr narodeným, ktorých vlasy sú už postriebrené šedinami a konanie  obohatené veľkými životnými múdrosťami.
Som rád, že dôchodcovia z našej obce a hostia prijali pozvanie na posedenie, kde si mohli pospomínať na dní mladosti, potešiť sa z kultúrneho vystúpenia a užiť si výborné jedlo s občerstvením. Zároveň sme spoločne zagratulovali našim spoluobčanom, ktorí sa v r.2017 dožili okrúhleho jubilea t.j.70,75,80,85 rokov a tiež si uctili najstaršieho občana obce p. Imricha Mišenčíka, ktorý sa dožil 31.7.2017 krásneho veku 99 rokov a pevne verím, že sa na budúci rok stretneme pri oslave jeho krásnych 100 rokov. Ďakujem všetkým tým, ktorí sa pričinili o úspešný priebeh tohto podujatia a a ich práca je aj zdokumentovaná foto zábermi.
Moje osobitné poďakovanie patrí našim hosťom za ich kultúrne vystúpenia a to Dychovej hudbe Ordzovianka a novovzniknutému Detskému folklórnemu súboru Dreveník zo Studenca pod vedením PaedDr.Božky Švábovej,Phd., ktorá zároveň bola aj moderátorkou podujatia.

Ing.Jozef Rusnák, starosta obce

Pozrite si tiež

OBECNÉ KULTÚRNE PODUJATIE STUDENEC 7.8.2021-vyhodnotenie akcie

Dňa 7.8.2021  Obec Studenec  usporiadala kultúrne podujatie v spolupráci s hlavným organizátorom a sponzorom Ing.Antonom …

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.