Stretnutie dôchodcov Studenec -7.10.2017

Každoročné v mesiaci októbri, keď príroda naberá krásu jesene sa stretávame a prejavujeme svoju pozornosť a úctu tým skôr narodeným, ktorých vlasy sú už postriebrené šedinami a konanie  obohatené veľkými životnými múdrosťami.
Som rád, že dôchodcovia z našej obce a hostia prijali pozvanie na posedenie, kde si mohli pospomínať na dní mladosti, potešiť sa z kultúrneho vystúpenia a užiť si výborné jedlo s občerstvením. Zároveň sme spoločne zagratulovali našim spoluobčanom, ktorí sa v r.2017 dožili okrúhleho jubilea t.j.70,75,80,85 rokov a tiež si uctili najstaršieho občana obce p. Imricha Mišenčíka, ktorý sa dožil 31.7.2017 krásneho veku 99 rokov a pevne verím, že sa na budúci rok stretneme pri oslave jeho krásnych 100 rokov. Ďakujem všetkým tým, ktorí sa pričinili o úspešný priebeh tohto podujatia a a ich práca je aj zdokumentovaná foto zábermi.
Moje osobitné poďakovanie patrí našim hosťom za ich kultúrne vystúpenia a to Dychovej hudbe Ordzovianka a novovzniknutému Detskému folklórnemu súboru Dreveník zo Studenca pod vedením PaedDr.Božky Švábovej,Phd., ktorá zároveň bola aj moderátorkou podujatia.

Ing.Jozef Rusnák, starosta obce

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.