Stretnutie dôchodcov-19.10.2019

Október- je mesiacom, v ktorom osobitne prejavujeme svoju úctu našim dôchodcom, pretože si vážime ich celoživotnú prácu, životnú skúsenosť, múdrosť, obetavosť, pri ktorej vôbec nepoznali únavu. Skláňame sa pred rokmi, ktoré naši starí rodičia naplnili činmi pre blaho svojej rodiny, pre blaho našej obce.  Teším sa z toho, že dôchodcovia z našej obce a hostia prijali pozvanie na posedenie, kde si mohli pospomínať na dni mladosti, potešiť sa z kultúrneho vystúpenia a užiť si výborné jedlo s občerstvením. Zároveň sme spoločne zagratulovali našim spoluobčanom, ktorí sa v r.2019 dožili okrúhleho jubilea t.j.70,75,80,85 rokov. Ďakujem všetkým tým, ktorí sa pričinili o úspešný priebeh tohto podujatia a a ich práca je aj zdokumentovaná foto zábermi z ich činnosti, za ktorú im patrí veľká vďaka.
Moje osobitné poďakovanie patrí našmu stálemu hudobnému hosťovi a to: Dychovej hudbe Ordzovianka. Moje poďakovanie patrí aj našej už tradičnej moderátorke celého podujatia a zároveň speváčke DH – PaedDr.Božke Švábovej,Phd.,

Ing.Jozef Rusnák, starosta obce ®

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.