nedeľa , 21 júl 2019
Domov / Fotopríspevky / ŠKC STUDENEC- asanačné práce č.2 -30.8.2017

ŠKC STUDENEC- asanačné práce č.2 -30.8.2017

Po minulotýždňovej asanácií krovu a strešnej krytiny na hospodárskej budove v areáli ” Športovo – kultúrneho centra Studenec” pokračovali práce búraním drevenej stropnej konštrukcie, kamenných obvodových  múrov stavby, starého kamenného oplotenia a terénnych úpravach za pomoci ťažkých mechanizmov. Na týchto prácach sa z občanov a pracovníkov obce podielali Hockicko Anton, Ľorko Ján a Dravecký Štefan, ktorým patrí moje poďakovanie. Veľkú zásluhu na horeuvedených prácach má sponzor Hortip s.r.o. Studenec / Ing. Ján Špiner /, ktorý poskytol mechanizmy, bez ktorých by tieto asanačné práce neboli zrealizované.

Ing.Jozef Rusnák, starosta obce

DEŇ OBCE STUDENEC-3.ROČNÍK-15.6.2019-vyhodnotenie akcie

Dňa 15.6.2019  obec  usporiadala tradičnú akciu “ Deň obce Studenec- 3.ročník „, ktorý otvoril o …