Multifunkčné ihrisko Studenec-slávnostné otvorenie 18.6.2016

Slávnostné otvorenie multifunkčného ihriska v Studenci sa uskutočnilo 18.6.2016 za účasti splnomocnenca vlády SR pre mládež a šport Mgr. Dušana Galisa, predsedníčky Mgr. Zuzany Nebusovej, zástupcu sponzora MUDr. Eduarda Čurillu, pozvaných hostí a občanov obce.

Po úvodnom vstupe dychovej hudby Ordzovianka, po privítaní hostí moderátorkou podujatia PaedDr. Boženou Švábovou a po príhovore starostu obce Ing. Jozefa Rusnáka nasledovalo prestrihnutie pásky a slávnostný výkop Mgr. Dušana Galisa, čím bolo novovybudované ihrisko uvedené do užívania. Program spestrilo kultúrne vystúpenie detí z Materskej školy v Studenci pod vedením učiteliek Mgr. Marty Kešeľákovej a Janky Eliášovej. Spestrenie ponúkla aj mládež obce, ktorá odohrala futbalový zápas na novej umelej tráve. Nasledovalo vystúpenie Country Duo Veteráni, DH Ordzovianka a juniáles pre občanov obce s pripraveným občerstvením v podobe chutného guláša a nápojov.

Multifunkčné ihrisko s umelou trávou bolo vybudované z poskytnutých finančných prostriedkov z rezervy predsedu vlády SR JUDr. Roberta Fica a tiež pomocou sponzora EcoInvest Bratislava, menovite viceprezidenta Ing. Miloslava Čurillu, ktorým patrí naša veľká vďaka. Ihrisko bude slúžiť na minifutbal, tenis, volejbal a basketbal a potešili sa mu všetci občania obce.

Za prípravu podujatia a jeho úspešný priebeh je potrebné okrem vyššie uvedených poďakovať aj sponzorom Hortip Studenec, Mäsovýroba Kočík Studenec, Kolbach Studenec, Kovovýroba Galovič Studenec, MiniMarket Zelený Studenec a menovite týmto osobám:  Nováčeková Terézia, Minďášová Alžbeta, Kyseľová Nataša, Dušinská Jana, Kručayová Júlia, Salanciová Alžbeta, Rusnáková Eva, Weidnerová Ľudmila, Bc. Nováčeková Lucia, Nováček Alojz, Dolný Peter, Vojtánek František, Jasovský Jozef, Ing. Gonda Miroslav, Zelený Anton, Gurčík František, Marčišovský Jozef, Mgr. Slebodníková Mária, Slebodník Štefan, Zelená Mária, Zelená Miroslava, Zelená Petra, Krivda Marek, Ing. Rusnák Jozef ml., Mgr. Ľuníková Magdaléna, Hockicko Anton, Ľorko Ján, Ryš Stanislav, Staňa Stanislav, Ing. Janičko Ladislav, Mgr. Jankovčin Ladislav, Ing. Kaľavský Jozef, Hricová Katarína a Mgr. Slebodníková Martina.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.