MŠ STUDENEC -začiatok šk.r.2019/2020 -2.9.2019

Obec Studenec ako zriaďovateľ Materskej školy v Studenci v rámci skvalitnenia priestorov pre naše detí zrealizoval počas letných prázdnin montáž plynového vykurovacieho telesa na chodbe MŠ , kvôli bezpečnosti pri pohybe detí po areáli CŠK sa taktiež urobilo nové oplotenie a cestou sponzora fy Nomiland Košice / majiteľ Mgr.Miroslav Nováček/ a za pomoci p.učiteľky Mgr.Lucie Nováčekovej a poslancov Jaroslava Nováčeka, Ing. Antona Minďaša rozšíril vybavenie vnútorných priestorov o nábytkové zostavy a učebné pomôcky. Všetkým horemenovaným chcem zároveň poďakovať za ich ochotu pomôcť pri dovybavení MŠ.

Dnes sa začala samotná prevádzka MŠ v novom školskom roku, prajem detičkam, vedúcej stravovania a p.učiteľkam, pohodu a kľud pri zabezpečovaní výchovno-vzdelávacieho procesu a na ilustráciu pripájam krátku fotodokumentáciu.

Ing. Jozef Rusnák , starosta obce©