FotopríspevkyŠkolstvo

MŠ Studenec-Október 2019-Mesiac úcty k starším

„Človek je krásny nielen vtedy, keď má pružný krok.

Človek je krásny podľa múdrosti, čo zračí sa mu v oku,

 podľa vrások a bielych vlasov, podľa slov,

 keď ponára sa v hovore s deťmi do rokov, keď aj on bol mladý.

Človek je krásny vtedy, keď ho ľudia majú radi.“

Úctu k našim otcom, mamám, starým rodičom vštepujeme deťom materskej školy počas celého roka, ale každoročne im slová vďaky a lásky naše deti zvlášť vyjadria počas októbrovej  besiedky  z príležitosti MESIACA ÚCTY K STARŠÍM. Aj naše – vaše deti si uvedomujú, že v babke a dedkovi majú poklad a na vystúpenie, ktoré sa uskutočnilo 29. 10. 2019 sa veľmi  tešili. Aj tie najmenšie, ktoré boli v MŠ sotva niekoľko dní to zvládli, i keď srdiečka im bili ako zvon, začo im patrí ešte raz moje veľké poďakovanie. Za pomoc pri príprave podujatia sa chcem poďakovať aj kolegyni Mgr.Janke Liškovej, p.Kataríne Hricovej, p. Alžbete Salanciovej, Ing. Mgr.J.Horšulákovej a všetkým, ktorí prišli medzi nás.

S úctou Mgr. Marta Kešeľáková, riaditeľka MŠ

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Tlačidlo Späť na začiatok