MŠ Studenec-sférické kino 30.11.2021

Dňa 30.novembra 2021 sa v našej Materskej škole predstavilo Sférické kino. Po rozložení  kupoly  v priestoroch sály kultúrneho domu mali naše detičky možnosť vidieť premietanie filmu na tému ,,Naši kamaráti zvieratká´´ Cieľom  premietacieho filmu bolo prostredníctvom  dedka Franka spoznávať zvieratka. Navštíviť jeho farmu a veľa sa naučiť o zvieratkách. Hádať zvuky zvierat a učiť sa veľa zaujímavého. Cestovať s dedkom Frankom na dobrodružnú cestu! Stretávať divoké zvieratá v džungli, v savane, v púšti, na severnom a južnom póle a v oceáne. Dozvedieť sa viac o vtákoch, chrobákoch, obojživelníkoch, bylinožravých a mäsožravých zvieratách. Spoznávať sa s farebnými a aj ohrozenými druhmi zvierat. Deti mali z tohto veselý zážitok , až sa im nechcelo ani odísť. Túto aktivitu sprostredkovala Mgr. Lucia Nováčeková- poverená riaditeľka MŠ a umožnila tak deťom virtuálne zažiť a spoznať svet zvierat.

Ing. Jozef Rusnák, starosta obce ©

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.