štvrtok , 9 júl 2020
Domov / Aktuality / Materská škola Studenec- MDD 1.6.2018

Materská škola Studenec- MDD 1.6.2018

Medzinárodný deň detí je milý sviatok. Je to veľký deň venovaný deťom, ktoré potrebujú hlavne našu pozornosť a lásku. Aj v MŠ sme pripravili pre deti výnimočný deň plný zážitkov a smiechu. Pri zábavno-športových činnostiach sa deti vyšantili, zabavili a preverili aj svoju obratnosť. Za splnené úlohy p. starosta Ing. Jozef Rusnák každé dieťa odmenil balíčkom dobrôt, ktoré priniesol do materskej školy. Super deň sme zavŕšili bublifukovou diskotékou.
Prajeme všetkým deťom, aby boli zdravé a šťastné.

Mgr. Marta Kešeľáková –  riaditeľka školy
Ing. Jozef Rusnák – starosta obce

Oznámenie o strategickom dokumente “Plán rozvoja verejných vodovodov a verejných kanalizácií pre územie Prešovského kraja na roky 2021 – 2027”

Súvisiace