sobota , 25 máj 2019
Domov / Aktuality / Materská škola Studenec- Deň matiek r.2018

Materská škola Studenec- Deň matiek r.2018

Deň matiek v MŠ
Mama … je slovo kratučké, milé, láskavé. Mama, to je láska sama. Láska, ktorá nás sprevádza celým životom. Je nevýslovne trpezlivá, chápavá, milá, obetavá. Deň matiek a sním spojené slávnostné popoludnie v našej MŠ bol príležitosťou poďakovať  sa  za všetku tú vrelú lásku,  nehu a starostlivosť v podobe programu, ktorým detičky potešili, rozosmiali aj pobavili  svojich najbližších. Deti boli úžasné, mamky, babky, tatovia i dedkovia dojatí a vysmiati.

Mgr. Marta Kešeľáková – riaditeľka MŠ
Ing. Jozef Rusnák – starosta obce

DEŇ OBCE STUDENEC-3.ROČNÍK- 15.6.2019-výzva na prihlásenie sa do súťaží

Obec Studenec v spolupráci zo sponzormi podujatia pripravuje 3.ročník kultúrno-športovej akcie “ DEŇ OBCE STUDENEC …