streda , 20 marec 2019
Domov / Aktuality / Materská škola Studenec- Deň matiek r.2018

Materská škola Studenec- Deň matiek r.2018

Deň matiek v MŠ
Mama … je slovo kratučké, milé, láskavé. Mama, to je láska sama. Láska, ktorá nás sprevádza celým životom. Je nevýslovne trpezlivá, chápavá, milá, obetavá. Deň matiek a sním spojené slávnostné popoludnie v našej MŠ bol príležitosťou poďakovať  sa  za všetku tú vrelú lásku,  nehu a starostlivosť v podobe programu, ktorým detičky potešili, rozosmiali aj pobavili  svojich najbližších. Deti boli úžasné, mamky, babky, tatovia i dedkovia dojatí a vysmiati.

Mgr. Marta Kešeľáková – riaditeľka MŠ
Ing. Jozef Rusnák – starosta obce

MŠ Studenec-Divadelné predstavenie „Krtko“

Z príležitosti “MARCA – MESIACA KNIHY“  sa v našej MŠ predstavilo osvedčené profesionálne divadlo SARUS s predstavením „Krtko“. …