DEŇ MATIEK 2023 v MŠ Studenec

Milé mamy, matky, ,mamičky,

máme tu deň, kedy si pripomíname dôležitosť žien, matiek. Matka je človek, ktorý nás nosil pod srdcom, človek, ktorý nám dáva nezištnú lásku a starostlivosť od malého nemluvňaťa až po celý jej život. Mama je slovo kratučké, milé, láskavé. Slovo, ktoré sa každé batoľa naučí vysloviť ako prvé. Je ospievané v poézii, zhmotnené v umení a navždy zachované v každom srdci. Mama – to je láska sama, prevtelená do ženy, je to láska, ktorá nás sprevádza celým životom. Je nevýslovne trpezlivá, chápavá, milá a obetavá .Deň matiek je príležitosťou poďakovať sa za všetku tú vrelú lásku, za nehu, starostlivosť, ktorou každá matka zahrňuje svoje deti, za opateru a nekonečnú trpezlivosť a obetavosť. Svoju vďaku vyjadrili aj naše deti z MŠ programom, ktorý sa konal 12.05.2023 v priestoroch MŠ. Svojich rodičov aj všetkých prítomných očarili krásnymi básňami, tančekmi aj piesňou.

Chcem sa poďakovať p. Ľubomíre Suchej, ktorá nám ušila krásne sukničky a došila aj stužky na blúzky. Tešíme sa a sme vďační všetkým, ktorý nás prišli povzbudiť a radi zatlieskali.

Mgr. Lucia Nováčeková, poverená riaditeľka MŠ

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.