Mesiac október – Úcta k starším 14.10.2023

Práve október je mesiacom úcty k starším a pripomína nám, aby sme si uctili našich seniorov a dali im najavo svoju vďačnosť, úctu, obdiv a lásku.

Preto aj my tu v Studenci sme si pripomenuli a uctili našich starších spoluobčanov a pripravili pre nich príjemné posedenie s obedom a občerstvením.
V rámci programu vystúpili naši najmenší z Materskej školy Studenec pod vedením p. riaditeľky Mgr. Lucie Nováčekovej a p. učiteľky Moniky Šefčíkovej.
Program pokračoval vystúpením detského súboru Dreveník pod vedením PaedDr. Boženy Švábovej, PhD., ktorá bola aj moderátorkou nášho podujatia.  Záver programu spestrili žiaci Základnej umeleckej školy Spišské Podhradie pod vedením Mgr. Vladimíra Kubovčíka.

Spoločne sme zablahoželali aj našim jubilantom, ktorí sa v roku 2023 dožili okrúhleho jubilea – 70, 75, 80, 85 a 90 rokov.

Pekná výzdoba pódia s farebným nádychom jesene dotvárala atmosféru nášmu posedeniu.
Verím, že sa prítomným pripravený spoločný program páčil a spríjemnil im peknú slnečnú sobotu v našej nádhernej sále v Kultúrnom dome v Studenci.

Veľké poďakovanie patrí všetkým, ktorí sa na tejto akcii podieľali.

Starosta obce Mgr. Tomáš Sivák