VIANOCE r.2020 – poďakovanie za prípravu

V mene Obecného úradu sa chcem poďakovať všetkým ochotným občanom, ktorí sa zúčastnili v tejto neľahkej dobe, poznačenej COVIDOM-19 na vianočnej výzdobe obce, montáži centrálneho vianočného stromčeka a priestoru pred a v samotnom kostole a prispeli tak k skrášleniu našej obce. Ďakujem aj p. učiteľkám a detičkám z našej Materskej školy za ich vianočný vinš.

Želám Vám v mene svojom, ako aj pracovníkov Obecného úradu a poslancov Obecného zastupiteľstva , príjemné Vianočné sviatky plné porozumenia, lásky a spokojnosti. Prežite ich v zdraví a šťastí spolu zo svojimi blízkymi. Prajem Vám vnútornú  silu, stály zmysel pre radosť z malých i veľkých vecí života. Prajem veľa životnej iskry, lásky  a potešenia z najbližších a ľudí blízkych Vášmu srdcu. Prajem Vám všetkým nádherné Vianoce, Božie požehnanie a pokoj v duší, ktorý nech sa udrží aj po celý budúci rok 2021.

Ing.Jozef Rusnák, starosta obce Studenec®

 

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.