sobota , 23 marec 2019
Domov / Aktuality / Jarné upratovanie obce dňa 11.4.2018

Jarné upratovanie obce dňa 11.4.2018

Starosta obce Studenec Ing.Jozef Rusnák ďakuje všetkým občanom, ktorí sa dňa 11.4.2018 zúčastnili jarného upratovania obce a skrašlili životné prostredie v okolí Obecného cintorína, Kultúrneho domu a pred Domom športu.

Poďakovanie patrí týmto občanom a zamestnancom obecného úradu: Nováčeková Terézia, Mgr.Mária Slebodníková, Minďašová Alžbeta, Petreková Viera, Čurillová Anna,Kulichová Magda, Rusnáková Eva,  Zelená Mária, Zelená Petra, Ing. Janičko Ladislav, Jasovský Jozef, Jasovská Mária,  Vojtáneková Emília, Jasovská Monika, Suchá Mária, Suchý Lukáš, Ladislav Mišenčík, Hockicko Anton a Ján Sakmár.

MŠ Studenec-Zábavné popoludnie s rodičmi a deťmi

Tohtoročné fašiangy sme zavŕšili milou akciou spoločne s rodičmi a deťmi. Pripravili sme si pre nich zábavné …