Stretnutie dôchodcov Studenec – 20.10.2018

Každý rok sa stretávame v mesiaci októbri, aby sme prejavili svoju úctu našim dôchodcom, pretože si vážime ich celoživotnú prácu, životnú skúsenosť, múdrosť, obetavosť, pri ktorej vôbec nepoznali únavu. Skláňame sa pred rokmi, ktoré naši starí rodičia naplnili činmi pre blaho svojej rodiny, pre blaho našej obce.  Teším sa z toho, že dôchodcovia z našej obce a hostia prijali pozvanie na posedenie, kde si mohli pospomínať na dni mladosti, potešiť sa z kultúrneho vystúpenia a užiť si výborné jedlo s občerstvením. Zároveň sme spoločne zagratulovali našim spoluobčanom, ktorí sa v r.2018 dožili okrúhleho jubilea t.j.70,75,80,85 rokov. Ďakujem všetkým tým, ktorí sa pričinili o úspešný priebeh tohto podujatia a a ich práca je aj zdokumentovaná foto zábermi z ich činnosti, za ktorú im patrí veľká vďaka.
Moje osobitné poďakovanie patrí našim hosťom za ich kultúrne vystúpenia a to: Dychovej hudbe Ordzovianka a speváckej skupine „ŠAFOLKA “ zo Smižian, ktorá je ovenčená úspechmi a úspešne učinkovala v Slovenskej televízií , vo velkolepej  šou “ Zem spieva „. Moje poďakovanie patrí aj už tradičnej moderátorke celého podujatia – PaedDr.Božke Švábovej,Phd.,

Ing.Jozef Rusnák, starosta obce

 

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.