pondelok , 15 júl 2019
Domov / Fotopríspevky / MŠ STUDENEC-poďakovanie za spoluprácu – 22.2.2018

MŠ STUDENEC-poďakovanie za spoluprácu – 22.2.2018

POĎAKOVANIE  ZA  SPOLUPRÁCU
Rodina a škola sú dva najdôležitejšie faktory pri výchove a vzdelávaní. Ich vzájomná a ozajstná spolupráca je mimoriadne dôležitá. Chcem vyjadriť srdečné a úprimné poďakovanie za ochotu a spoluprácu pri zveľaďovaní priestorov MŠ  v Studenci rodine Uchaľovej, rodine Šefčíkovej a najmä p. Jozefovi Vikartovskému /dedkovi jedného z našich detí/, ktorý skrášlil našu triedu vlastnou výrobou troch nových policových skriniek. Zároveň vyrobil aj 10 krásnych, farebných, drevených dopravných stojanov, ktoré využijeme v rámci dopravnej výchovy na našom ihrisku. Som rada, že rodičia  prejavujú záujem aj o materskú školu, že im záleží  na modernizácii priestorov, aby sa deti v materskej škole cítili dobre, mohli napredovať a rozvíjať svoju osobnosť. K poďakovaniu pre horeuvedených sa pripája aj starosta obce. VEĽKÁ VĎAKA!!!

Mgr. Marta Kešeľáková, riaditeľka MŠ Studenec

Pozrite si tiež

DEŇ OBCE STUDENEC-3.ROČNÍK-15.6.2019-vyhodnotenie akcie

Dňa 15.6.2019  obec  usporiadala tradičnú akciu “ Deň obce Studenec- 3.ročník „, ktorý otvoril o …

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.