Výsledky – 10. ročník stolnotenisového turnaja o “ Pohár starostu obce Studenec „

Starosta obce ďakuje všetkým občanom, ktorí sa zúčastnili stolnotenisového turnaja ako súťažiaci alebo diváci a zároveň chce poďakovať sponzorovi – spoluorganizátorovi turnaja, ktorým bol Ing. Anton Koperdan a Magdalénke Ľuníkovej s Ing. Jozefom Rusnákom ml. za spoluprácu pri fotodokumentácii akcie. Verím, že budúceho 11. ročníka sa zúčastni ešte viac športuchtivých obyvateľov obce a urobia tak pozitívny krok k upevneniu svojho zdravia.

Studenec 30.12.2015                                                                                             Ing. Jozef R u s n á k

UMIESTNENIE:

•   1.miesto – Matúš Mlynarčík
  •   2.miesto – Štefan Sakmár
  •   3.miesto – Matej Hockicko
  •   4. miesto  –  Ing.Anton Koperdan
  •   5. miesto  –  Ing.Miroslav Gonda ml.
  •   6. miesto  –  Miloš Hrušovský
  •   7. miesto  –  Slavomír Slebodník