piatok , 14 december 2018
Domov / Aktuality / VIANOČNÝ STROMČEK- dovoz a montáž – 28.11.2018

VIANOČNÝ STROMČEK- dovoz a montáž – 28.11.2018

V mene Obecného úradu sa chcem poďakovať  Pozemkovému spoločenstvu Koperdan a spol. Studenec – predsedovi Mgr.Ladislavovi Jankovčinovi a fy Hortip s.r.o., Studenec – riaditeľ Ing.Ján Špiner za dovoz a montáž vianočného stromu, ktorý bude súčasťou predvianočného mikulášského posedenia konaného dňa 8.12.2018. Veľké ďakujem patrí aj ochotným  spoluobčanom, ktorí sa zúčastnili na montáži tohto vianočného symbolu a to : Jaroslav Nováček, Miloš Gaduš,Ladislav Olekšák, Anton Hockicko, Ján Ľorko a Jozef Cisko.

Ing.Jozef Rusnák, starosta obce Studenec

Predvianočné Mikulášske posedenie 8.12.2018-fotogaléria

Obecný úrad Studenec za pomoci sponzorov, dobrovoľníkov z radov občanov, zamestnancov obce a učinkujúcich zorganizoval …