nedeľa , 20 január 2019
Domov / Fotopríspevky / ŠKC STUDENEC- asanačné práce č.2 -30.8.2017

ŠKC STUDENEC- asanačné práce č.2 -30.8.2017

Po minulotýždňovej asanácií krovu a strešnej krytiny na hospodárskej budove v areáli “ Športovo – kultúrneho centra Studenec“ pokračovali práce búraním drevenej stropnej konštrukcie, kamenných obvodových  múrov stavby, starého kamenného oplotenia a terénnych úpravach za pomoci ťažkých mechanizmov. Na týchto prácach sa z občanov a pracovníkov obce podielali Hockicko Anton, Ľorko Ján a Dravecký Štefan, ktorým patrí moje poďakovanie. Veľkú zásluhu na horeuvedených prácach má sponzor Hortip s.r.o. Studenec / Ing. Ján Špiner /, ktorý poskytol mechanizmy, bez ktorých by tieto asanačné práce neboli zrealizované.

Ing.Jozef Rusnák, starosta obce

Predvianočné Mikulášske posedenie 8.12.2018-fotogaléria

Obecný úrad Studenec za pomoci sponzorov, dobrovoľníkov z radov občanov, zamestnancov obce a učinkujúcich zorganizoval …