ŠKC STUDENEC-asanácia hosp.budovy č.1-23.8.2017

V areáli budúceho “ Športovo-kultúrneho centra Studenec “ sa dňa 23.8.2017  uskutočnila brigáda pri asanácií starej a nefunkčnej hospodárskej budovy. Na jej mieste je plánovaná výstavba altánku, ktorý bude súčasťou amfiteátra a bude slúžiť občanom obce na kultúrne účely.
Chcem sa poďakovať týmto občanom a pracovníkom obce, ktorí zrealizovali demontáž strešnej krytiny, dreveného krovu, nakládku a odvoz vybúraného materiálu na skládku: Hockicko Anton, Ľorko Ján, Mgr. Jankovčin Ladislav,Nováček Jaroslav, Ing.Gonda Miroslav ml., Urbaník Lukáš, Mlynarčík Matúš, Krivda Marek, Špiner Kristian, Stanko Erik, Mária Zelená. V ďalšom období budú tiež za pomoci mechanizmov zbúrané kamenné obvodové múry a urobené terénne úpravy.

Ing. Jozef Rusnák, starosta obce