Rozšírenie cesty pri RD STUDENEC č.89-91-9.5.2018

Obec Studenec v dňoch 3.5.- 9.5.2018  za vlastné prostriedky a tiež z pomocou sponzorov fy Hortip s.r.o., Studenec – Ing.Ján Špiner a fy Kolbach s.r.o., Studenec- Ing.Anton Minďáš zrealizovala rozšírenie miestnej komunikácie pri RD č.89-91. Touto úpravou sa získala možnosť lepšej prejazdnosti pri strete dvoch automobilov a možnosť zaparkovania pri týchto rodinných domoch. Poďakovanie patrí aj pracovníkovi Obecného úradu  Antonovi Hockickovi a dobrovoľníkom  Jánovi Ľorkovi a Jánovi Fľakovi, ktorí svojou prácou tiež prispeli k zlepšeniu dopravných pomerov v tejto časti obce .

Ing.Jozef Rusnák, starosta obce