MŠ STUDENEC -rekonštrukčné práce r.2018-II.etapa-ukončenie-16.8.2018-2.9.2018

Obec Studenec ako zriaďovateľ Materskej školy v Studenci ukončil v plánovanom termíne náročnú rekonštrukciu a zajtra t.j.3.9.2018 je možné začať s prevádzkou MŠ v novom školskom roku v krásnych, nových priestoroch. Oproti minulému roku sa zrealizoval ešte väčší rozsah prác a na ukončovacích prácach v interiéri v poslednom období sa podieľali tieto osoby, ktorým patrí moje veľké poďakovanie a uznanie za vykonanú prácu v prospech obce :

* Mgr. Marta Kešeľáková (riaditeľka MŠ) :  dovoz a montáž interiéroveho vybavenia
* Mgr. Jana Líšková (učiteľka MŠ) : dokončovacie práce
* Jaroslav Nováček : laminátová podlaha, montáž nábytku
* Lukáš Suchý : dokončenie elektroinštalačných prác
* Hortip s..r.o., Studenec – Ing.Ján Špiner : sponzor nového vybavenia
* NOMILAND,s.r.o. Košice – Mgr.Miroslav Nováček : dodanie nového nábytku za zľavnenú cenu
* NADÁCIA TV MARKÍZA a Ing. Katarína Mišenčíková : nové postielky a vankúše
* Jozef Škotko  : kompletáž zdravotechniky a plynového kúrenia / Gamatky /