MŠ STUDENEC -rekonštrukčné práce r.2018-II.etapa-obdobie 24.7.2018-15.8.2018

Obec Studenec ako zriaďovateľ Materskej školy v Studenci pokračoval v horeuvedenom období v ďalších rekonštrukčných prácach , za realizáciu ktorých sa chcem srdečné poďakovať týmto osobám:
* Mgr. Marta Kešeľáková (riaditeľka MŠ) : maliarské práce, nákup nového interiéroveho vybavenia
* Jaroslav Nováček (najaktívnejší dobrovoľník): maliarské práce, laminátová podlaha, montážne práce
* Lukáš Suchý (ochotný odborník) : kompletné elektroinštalačné práce
* Hockicko Anton, Ľorko Ján (zamestnanci obce) : kompletné asanačné práce, pomocné stavebné práce
* Mgr. Jana Líšková (učiteľka MŠ) : maliarské práce
* Mgr. Lucia Nováčeková (učiteľka MŠ na MD) : nábytkové vybavenie MŠ

Moje poďakovanie patrí aj všetkým ostatným, bez ktorých by sa nemohli práce zrealizovať v potrebnom rozsahu :
* FALKONS Studenec, s.r.o.: murárske práce
* NOMILAND,s.r.o. Košice – Mgr.Miroslav Nováček : dodanie nového nábytku za zľavnenú cenu
* Škotko Jozef, Marián Bobko : zdravotechnika , plynové kúrenie
* STAVSTAR s.r.o.Granč -Petrovce : montáž nových plastových okien
* Marek Kešeľák st, Marek Kešeľák ml, Patrik Kešeľák : maliarské práce +pomocné práce
* Mária Suchá : montáž LED svietidiel
* Alojz Nováček : klampiarské práce
* Miloš Gaduš : montáž laminátovej podlahy
* Kolbach s.r.o. Studenec / Ing.Anton Minďáš /: doprava nábytkového vybavenia

Osobitné poďakovanie patrí sponzorovi fy Hortip s.r.o., Studenec (Ing. Ján Špiner).

Ing. Jozef Rusnák , starosta obce