MŠ STUDENEC -rekonštrukčné práce r.2018-II.etapa-obdobie 2.7.2018-23.7.2018

Obec Studenec realizuje v čase letných prázdnin II.etapu rekonštrukčných prác a pokračuje tak v zlepšovaní podmienok pre výchovu našich malých spoluobčanov a súčasne zhodnocuje svoj majetok. Za horeuvedené obdobie boli zrealizované tieto práce :

• komplet vyčistenie podkrovných priestorov
  • demontáž vnútorného zariadenia a vypratanie priestoru pre rekonštrukciu
  • demontáž starých zdvojených, nefunkčných okien a vybúranie parapetného muriva
  • vybúranie okien pre nové sociálne zariadenie,sklad a výdajne okno pre jedáleň
  • demontáž starých elektroinštalačných rozvodov
  • odstránenie starých náterov, malieb , dverných zárubní
  • obmurovka hr.6 cm starej , nerovnej vonkajšej kamennej steny hr. 70 cm
  • betonáž spádovanej chodby a kuchyne
  • zamurovanie nepotrebných dverných otvorov a vymurovka nových priečok
  • realizácia konštrukcie nového sadrokartónového stropu, zo zateplením hr.5 cm
  • realizácia nových sadrokartónových priečok hr. 10 cm zo zateplením hr.8 cm
  • montáž nových elektroinštalačných rozvodov
  • montáž a úprava plynových rozvodov a kúrenia
  • montáž nových zdravotechnických rozvodov – vodovod + kanalizácia

Za doteraz vykonané práce sa chcem poďakovať zamestnancom obce, ochotným občanom : Anton Hockicko , Ján Ľorko , Mgr. Marta Kešeľáková, Mgr. Jana Líšková, Katarína Hricová, Jaroslav Nováček, Michal Labuda a rodičom detí zo šk.r.2018/2019 : Lukáš Suchý, Peter Orinín, Martin Hockicko, Marek Repka, Ladislav Suchý, Jozef Šíma, Martin Salanci, Ján Gonda, Vladimír Bodnovič a Branislav Stolárik, ktorí zareagovali na moju výzvu a prišli pomôcť buď osobne alebo prostredníctvom zastupujúcich osôb. Verím, že aj ostatní rodičia pochopia potrebu pomôcť obci a  zlepšia tak prostredie pre výchovu svojich detí.

Ing. Jozef Rusnák , starosta obce