piatok , 18 január 2019
Domov / Fotopríspevky / MŠ STUDENEC – brigáda rodičov – 24.5.2016

MŠ STUDENEC – brigáda rodičov – 24.5.2016

Starosta obce spolu s riaditeľkou MŠ v Studenci – Mgr. Kešelákovou a p. učiteľkou Eliášovou chce týmto poďakovať všetkým rodičom, ktorí sa dňa 24.5.2016 zúčastnili brigády na úpravu terénu v okolí MŠ a Multifunkčného ihriska a prispeli tak ku skultúrneniu prostredia, v ktorom strávia čas ich deti.

Poďakovanie patrí týmto rodičom: p. Nováčeková Lucia, Salanciová Alžbeta, Jasovská Alžbeta, Siváková Janka, Repková Eva a p. Varšo Miroslav, Karpaty Milan. Technickú pomoc poskytli p. Nováček Jaroslav, Salanci Martin a Jankovčin Ladislav.

NAŠI JUBILANTI- “ DECEMBER 2018″

Obecný úrad v Studenci v zastúpení starostom obce, poslancami obecného zastupiteľstva a zamestnancami obce želá …